PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32730}
7,4 16 616
ocen
7,4 10 1 16616
6,8 12
ocen krytyków
Dekalog VII
powrót do forum filmu Dekalog VII

Czy kogoś z Was jak mnie irytowała Berełkowska w roli Majki ? Im dłużej oglądałam tym gorzej znosiłam to jej ględzenie i wyraz twarzy. Może zagrała świetnie, nie wiem, ale na mój odbiór nieco irytująco.

ocenił(a) film na 6
majkalipcowa

Zgadza się, moim zdaniem zagrała fatalnie, mówiła niewyraźnie i ciągle miała ten sam wyraz twarzy. Na jej tle Anna Polony była genialna, choć sam film niezbyt mnie zachwycił, jeden z najsłabszych w cyklu, historia mocno naciągana i nieprawdopodobna, ale wiadomo Kieślowski nakręcił, to ludzie chwalą.

ocenił(a) film na 6
grubom

Też uważam, że akurat ta część nie zachwyca. Temat bardzo dobry, ale tak słabo zrobiony i zagrany, że mnie nieco zawiódł.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

Miałem tak samo! Psuła mi odbiór filmu. Straszna mąfa!

ocenił(a) film na 6
majkalipcowa

Niestety zgadzam się. Przez cały seans zastanawiałem się jakim cudem ona dostała główną rolę u samego Kieślowskiego. Rzadko kiedy jestem tak okrutny w słowach, ale aktorstwo tej Pani było na poziomie tych wszystkich kultowych w podstawówce edukacyjnych filmów typu "Bezpieczeństwo dziecka". Naprawdę nie rozumiem czemu Kieślowski nie mógł zaangażować jakiejś lepszej aktorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones