Wojciech Klata

8,0
4 315 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Klata

czy jemu sie nie chce? koleś ma wielki talent i powinien być w tym kraju większą gwiazdą od pazury

Stefanek

tu nie chodzi o bycie gwiazdorem... on gwiazdorem już jest bo zagrał w jakimś filmie. Może jego pasją nie jest film a teatr. Może właśnie w teatrze jest gwiazdą. Ale Ty do teatru nie chodzisz i nie widzisz blasku tej gwiazdy.... :)

Stefanek

o ile wiew, to gra, ale nie w filmach, które zobaczysz w zwykłym kinie czy telewizji. Ja np. ostatnio widziałam z nim etiudę filmową z 2008 roku, "Obcy VI" się nazywała. A co do tego gwiazdorstwa to może właśnie mu na tym nie zależy, bo po co?

Stefanek

To jest pytanie, na ktore sam chcialbym poznac sensowna odpowiedz:) Najlepiej do tej pory Klata zagral chyba w Dekalogu I (swietnie gral oczami).

Stefanek

Z tego co można wywnioskować to ma chłopak niepoprawne jak na nasze skundlone czasy poglądy.

Jordan66

O. Możesz rozwinąć? Bo nie słyszałam o tym.

Monaco_filmweb

Prowadził m.in. kiedyś w "pisowskiej" telewizji jak to się wtedy mówiło bardzo ciekawy program kontestujący oficjalne wersje najnowszej historii Polski.
Oczywiście może to o niczym nie świadczyć, takie tylko moje wnioski.

Jordan66

Pamiętam, oglądałem ten program i byłem zaskoczony, że coś takiego puszczali w tv. Program miał niestety niezbyt chwytliwą nazwę "System 09" i musiał być dla facetów od ramówki zbyt antysystemowy i promyślicielski, wolnościowy, bo bardzo szybko zdjęli to z anteny. A szkoda, bo dawał do myślenia.

Można to jeszcze obejrzeć na JuTubie.

Krytykant

Trzeba oglądać dopóki jeszcze polski rząd prewencyjnie nie zaczął cenzurować treści w internecie, co by się ludziom w głowach nie poprzewracało.

https://www.youtube.com/watch?v=9_hG0jLgbGY

Radiw84

Klata symetrysta pisowski zabawne.

Stefanek

No właśnie też nie wiem, rzadko który polski aktor (młody - bo chyba jeszcze tak go trzeba nazwać) ma za sobą rolę u Kieślowskiego (Dekalog) , Wajdy (Korczak) , Spielberga (Lista Schindlera).

Stefanek

zajmuje się czym innym niż aktorstwo. Reżyseruje programy telewizyjne. Generalnie, nie jest w ogóle aktorem, skończył zupełnie inne studia.

Stefanek

ochrzcił się i skończyła się jego dobra passa

Stefanek

Przecież on nie zajmuje się zawodowo aktorstwem. Zagrał w rolę w "Chłopaki nie płaczą" bo jak sam mówił bardzo do niego pasowała. Skończył studia i reżyseruje programy telewizyjne.

Stefanek

Aktor spełnia się nie tylko w komercyjnych filmach. To najczęściej jedynie część ich pracy, nie raz niewielka. Najwięcej roboty aktorzy odwalają w teatrze, tam spełniają się zawodowo i robią to co kochają, a przy tym zarabiają pieniądze. Polska to nie Hollywood...

volpi

Przeczytałeś co ludzie napisali wcześniej lub ostatnie zdanie z jego życiorysu ? Nie jest aktorem zawodowym i nie zamierza być. Zajmuje się programami telewizyjnymi, konferansjerką, reżyserką.

użytkownik usunięty
Stefanek

On ma talent? Zagrał jedną dobrą rolę w Korczaku. Potem został dziwką pisu. Role dla pryszczatych brzydali są ograniczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones