PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32730}
7,4 16 628
ocen
7,4 10 1 16628
6,8 12
ocen krytyków
Dekalog VII
powrót do forum filmu Dekalog VII

Jeszcze nigdy nie widziałem tak przekonującej roli dziecięcej jak tej małej Piwowarczyk, porównuje ją do Gąsiewskiej z Katynia i stwierdzam, że Gąsiewska gra sztucznie, zupełnie nieprzygotowana do tej roli, a Piwowarczyk u Kieślowskiego to takie naturalne proste dziecko... Jestem zachwycony jej grą i kunsztem Kieślowskiego, eh Krzysiek potrafił nawet na małe dzieci wpływać, szkoda że zanikła pamięć o tej Piwowarczyk, niestety ileż jest dobrych aktorów wyrzuconych z branży przez życie....

cooperwoolf

malo widziales

ocenił(a) film na 10
cav_filmaniak

Mam jeszcze czas zobaczyć, a co do małej to chyba powinieneś mieć takie samo zdanie skoro dużo widziałeś...

cooperwoolf

mam całkowicie inne zdanie na temat tej roli i widzialem dziesiatki lepszych rol dzieciecych, ale nikt nie zabrania ci wpadac w zachwyt i wykrzyczec przed swiatem slowa podziwu

ocenił(a) film na 10
cav_filmaniak

To w takim razie podziel się tą wiedzą, zobaczę i ocenię

ocenił(a) film na 7
cooperwoolf

lepiej grał chłopczyk w pierwszej częsci dekalogu.

ocenił(a) film na 8
stonoga18

Chłopczyk z Pogrzebu świerszcza zagrał lepiej, dziewczynka ze świadectwa urodzenia również.
Co nie zmienia faktu, że rola Ani nie była zła, ogólnie średnio, ale ostatnia scena- świetna, warto było czekać na taką końcówkę, liczyłem na nią.

cooperwoolf

zobacz "Wrony"

ocenił(a) film na 6
quiproquo

O właśnie, też o tym pomyślałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones