Krzysztof Kieślowski

8,4
8 413 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Krzysztof Kieślowski

To wstyd, że taka niska ocena Jeżeli ten człowiek nie zasługuje na 10/10 to kto zasługuje?

Lukasz7890

W pełni się z Tobą zgadzam. Wstyd jak cholera. Gdy co jakiś czas wchodzę na tą strone i widze tak niską ocenę to aż mnie odpycha, mam takie dziwne uczucie że to forum nie spełnia wszystkich stawianych przeze mnie kryteriow na "świetny portal filmowy"...

Lukasz7890

Ja tez tego nie rozumiem i zgadazam się z Tobą w 100% (a jest to tym dziwniejsze ze w koncu Kieslowski jest jednym a najwybitniejszych *polskich* reżyserów).

Lukasz7890

Moim zdaniem niema co się martwić , kto docenia Kieślowskiego będzie go doceniał , jednak szkoda że tak mało osób zna jego twórczość świadczy o tym sama lista tematów (57)która w porównaniu z hollywoodzkimi czy choćby polskimi komediami romantycznymi jest śmieszna..:(

Lukasz7890

wg tych ktorzy dali nizej niz 10 to zasluguja rezyserzy matrixa lub american pie... Kieślowski był człowiekiem nieocenionym... Jego sztuka... Pozostawił po sobie całe "niebo"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones