Krzysztof Kieślowski

8,4
8 443 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Krzysztof Kieślowski

Jakim cudem Kieślowski z 1 miejsca spadł nagle na 43?

getas

Bo ranking reżyserów jest bardziej skopany od aktorów i aktorek, wystarczy 100 głosów i gość dostaje się do topki. Teraz w top1 jest jakaś norweska, nie mówie, że jest zła ale napewno nie jest lepsza od kieślowskiego czy kubricka.

getas

WTF? z 1 na 43 ten ranking na prawdę jest lipny:d

getas

O co chodzi w ogóle. Ten filmweb stał się tak żałosny, że brak mi słów po prostu. Te psudo rankingi ośmieszają tylko ten portal.

brk91

Nie mów, że Kieślowski zasługiwał na te 1. miejsce w rankingu reżyserów ;D

TylkoOnTuStoi

Wiesz, to już jest kwestia indywidualna. FW jest polskim serwisem, więc na rzeczy jest faworyzowanie rodaków.
Tak, dla mnie zasługiwał na pierwsze miejsce. Jeśli już mamy polemizować to proponuję spojrzeć na to gdzie w tym śmiesznym rankingu jest tytan kina Hitchcock (13) albo Bergman (9), a gdzie Burton (1). O ile cenię Burtona za swój niepowtarzalny styl, to na czołową lokatę kompletnie nie zasługuje. Jest masa reżyserów mająca więcej do zaoferowania ;)

brk91

Mądrze prawisz, jednak dla mnie nie zasługiwał na to pierwsze miejsce. Tak samo jak Burton teraz też nie zasługuje. Pamiętajmy jednak, że Filmweb zbiera głosy wszystkich użytkowników i wylicza średnią, zatem znajdą tam się też głosy fanów Biebera, kina akcji, filmów eksperymentalnych, starszych ludzi, dzieci, młodzieży itd. Nie ma opcji, aby ranking pasował KOMUKOLWIEK w 100%.

Przyznam, że według mnie ranking reżyserów jest chyba najbardziej pomylony ze wszystkich, bo wejść tam można już od 100 głosów, a wielu z tych reżyserów nie jest każdemu znanych (np. nie znam reżyserki z 3. miejsca [!], osobnikó na 42, 55, 63, 71, 73 miejscach).

TylkoOnTuStoi

Czy zasługiwał na 1 miejsce? Każdy ma swój gust. Ale bezsprzecznie zasługuje na to, aby być w pierwszej 3.

getas

Dzisiaj 36, ale sam nie rozumiem o co chodzi.

getas

Toż to "cud" niesamowity !!! Z 1 miejsca na 43 !!! Co oni zaczynają wyrabiać na tym portalu ! Wszystkie rankingi niedługo do góry nogami powywalają.

getas

Też nie rozumiem. Za to drastycznie spadła mu średnia ocen (o jakieś 0,kilka) więc możliwy jest jakiś zjeb*ny atak burtonowych fanów.

I co do innych... Aha, Bier - po pierwsze jest Dunką (a nie norweżką) i robi niezłe filmy (choć nie zasługuje nawet na top 20).

użytkownik usunięty
getas

porostu zostały wyczyszczone multikonta zawyżające ocenę Kieślowskiego

Ogólnie ranking mocno się zmienił.

getas

a czemu tu się dziwić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones