Tadeusz ŁomnickiI

8,6
26 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tadeusz Łomnicki

Wielu z was zachwala pana Tadeusza Łomnickiego, nie jako aktora telewizyjnego, a teatralnego. Ciekawi mnie to bardzo, bo zdaję sobie sprawę, że większość forumowiczów, to osoby w wieku 20 lub 30 lat. A niezwykle trudno mi sobie wyobrazić 2 lub 12-latka pędzącego na poważny spektakl i pamiętającego do dziś genialną rolę pewnego genialnego aktora (a może po prostu nie docieniam fantastycznych zdolności pana Ł?). Więc zastanawia mnie jedno: wszyscy tak mówią bo wypada, czy też zachowały się jakieś retransmisje, bądź spektakle teatru tv? Jeśli tak to skąd je zdobyć? Sama znalazłam tylko świętoszka, a po jednym jedynym seansie nie czuję się w pełni nasycona...

filizanka

na tvp kultura można czasem natrafić na stare spektakle TT

filizanka

Myślę, że większość pisze w superlatywach, bo wypada. Jego filmowe role, to jak dla mnie, nie są wyżyny sztuki aktorskiej. A tych teatralnych nigdy nie miałem sposobności widzieć. Mój ojciec widział 'Karierę Artura Ui' i twierdzi, że Łomnicki genialnie zagrał, chociaż czasem nadto szarżował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones